مسیر-قبولی-کنکور

دوره رایگان مسیر قبولی

انگیزه برای شروع

اصول هدفگذاری

الفبای مطالعه کنکوری

آموزش 0 تا 100 برنامه ریزی

آیا میتونی هر روز با انگیزه تر از دیروز درس بخونی؟

آیا قادر به نوشتن یک برنامه استاندار و اجرای اون به شکل روزانه هستید؟

آیا میتونید در هر آزمون حداقل 500 واحد افزایش تراز داشته باشید؟

 

مسلما خیلی از داوطلبین کنکور سراسری در مسیر قبولی قرار ندارند. خیلی از دانش اموزان درس میخوانند اما همیشه شاکی از عملکرد نسبتا ضعیف خود و عدم رشد تراز آزمون های آزمایشی هستند. مسلما تا زمانی که اطلاعی از مسیر قبولی نداشته باشید، تمام تلاش شما در مسیر اشتباهی صرف میشه. تلاشی که متاسفانه نمیتونه به نتیجه مثبتی ختم بشه.

 

چرا دوره مسیر قبولی را طراحی کردیم؟

زمانی که خودم مطالعه کنکوری را شروع کردم کلی انگیزه داشتم اما هر روز که جلو تر میرفتم، بیشتر به اشتباهاتم پی میبردم. من بخاطر ازمون و خطا های خود، وقت بسیاری را از دست دادم. انرژی زیادی برای قبولی در کنکور سراسری صرف کردم تا بالاخره به رویای خود که پزشکی بود، رسیدم.

اما شما قرار نیست مثل من سختی و زجر بکشید. نیازی به آزمون و خطا و شکست های متوالی نیست. چون من مسیر قبولی خودم که ماه ها برای آن زحمت کشیده ام را به شما اموزش میدم. آموزشی که حاصله موفقیتم در مسیر کنکور و تجریبات خود از چندین سال مشاوره موفق در کنکور سراسری است. تجربیاتی که باعث موفقیت ده ها رتبه 2رقمی و 3رقمی شده است. حالا وقت آنست که شما هم ازین تجربیات بهره ببرید.

تراز اولین آزمون: 4800

بعد از تلاش یکساله در مسیر قبولی

دوره رایگان مسیر قبولی

در  مسیر قبولی چه اتفاقی می افتد؟ در این دوره شما 4 روز توسط دکتر احسان جلالی آموزش میبینید. در مسیر قبولی شما نکات حفظ انگیره در سال کنکور، اصول هدفگذاری و شروع ، نحوه نوشتن برنامه ریزی شخصی، تکنیک های افزایش کیفیت مطالعه و تست زنی را توسط احسان جلالی، مدیر گروه آموزشی بروکا کنکور، یاد میگیرید.

سرفصل های دوره مسیر قبولی

  • در جلسه ابتدایی، نکات مروبط به اهمیت انگیزه برای شروع و همچنین حفظ انگیزه در سال کنکور گفته می شود

اصول هدفگذاری و تکنیک شروع قوی برای مطالعه کنکوری، در این جلسه آموزش داده می شود

  • این جلسه به شما کمک می کند که مثل رتبه برترها درس بخوانید و در مطالعه و تست زنی حرفه ای شوید. در این جلسه تکنیک هایی به شما آموزش میدم که تابحال نمیدانستید.
روش برنامه ریزی شخصی و تکنیک هایی که به شما کمک میکنه تا مثل یک مشاوره حرفه ای برنامه ریزی کنید، در این جلسه به شما آموزش داده می شود.

اگر هنوز در دوره رایگان مسیر قبولی کنکور ثبت‌نام نکرده‌اید، فرم زیر را پر کنید. در انتهای این دوره 4 روزه، 20% پیشرفت درصدهای کنکور خود را تجربه می کنید.

برای دریافت دوره رایگان، فرم زیر را تکمیل کنید.

اگر میخوای یک جلسه مشاوره رایگان با تیم بروکاکنکور داشته باشی،فرم زیر رو پر کن♥

دوره رایگان مسیر قبولی